+ 48 534 433 507
info@sylvetka.pl

Atelier Sylvetka to przede wszystkim ludzie; sympatyczna, miła, wykształcona i w pełni zaangażowana w swoją pracę obsługa sprawi, że Twoja wizyta u nas będzie wyjątkowa i w pełni satysfakcjonująca. W naszym gabinecie spotkasz nie tylko wykształcone, ale również oddane swojej pasji pracy dziewczyny, które oprócz zdobycia tytułu kosmetologa odbyły liczne szkolenia z pracy na maszynach i zabiegach oferowanych w naszym atelier.

Piękne ciało na lato!

Depilacja laserowa, czyli gładkie ciało na zawsze

Chciałabyś cieszyć się gładkim ciałem? My znamy na to skuteczny sposób…

Opinie naszych klientek

„Jak najbardziej 5 gwiazdek, profesjonalna miła obsługa, na pewno nie raz tam wrócę”

Aga KS

„Korzystam z depilacji laserowej i jestem baaaardzo zadowolona. Przemiła i profesjonalna obsługa, serdecznie polecam ! Na pewno w przyszłości skorzystam również z innych zabiegów właśnie w tym salonie”

Marta Forysiak

Profesjonalny salon, bardzo miłe panie, elastyczne godziny zabiegów. Czyściutko, cieplutko i pachnąco. Serdecznie polecam.

Joanna Winkler

„Przemiła obsługa i świetne zabiegi. Na pewno do Was wrócę. Polecam”

Alicja S.

„Polecam z całej siły CoolTech w Sylvetce! Minęło 1,5 miesiąca od zabiegu ( bryczesy) a ja mam 5/6 cm mniej w każdym udzie! Niesamowite! A to chyba nie koniec. Obsługa jest bardzo kompetentna i sympatyczna, a miejsce bardzo przyjemne. Dziękuję bardzo Sylvetce Atelier i pozdrawiam”

Emilia Szamotuła