+ 48 534 433 507
info@sylvetka.pl

Dietetyka

logo5

Dietetyka to niezwykle dynamicznie rozwijająca się dziedzina, która wyspecjalizowała się w kierunku racjonalnego żywienia zarówno człowieka zdrowego, jak i chorego. Łączy wiedzę z takich dziedzin jak: biochemia, fizjologia, psychologia, technologia żywności oraz techniki przygotowywania pokarmów. Dzięki badaniom naukowym przeprowadzanym z zakresu dietetyki, coraz częściej można wskazywać zagrożenia płynące zarówno z niewłaściwego odżywiania, jak i określać konkretne zalecenia oraz diety w stanach chorobowych.

W naszym gabinecie współpracujemy z dietetykiem dr Malwiną Taborowską.taborowska  malwina

Wykształcenie: „Na Poznańskim Uniwersytecie Medycznym obroniłam pracę doktorską i uzyskałam stopień doktora z zakresu nauk o zdrowiu. Jestem również absolwentką Poznańskiego Uniwersytetu Przyrodniczego na kierunku biologia stosowana oraz Łódzkiej Akademii Dietetyki, na której zdobyłam dyplom potwierdzający moje przygotowanie do wykonywania zawodu dietetyka. Obecnie kontynuuje kształcenie w ramach studium na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku dietetyka w chorobach wewnętrznych i metabolicznych.

Wykorzystując wiedzę oraz zdobyte doświadczenie, pomagam innym w racjonalny oraz zdrowy sposób pozbyć się nadprogramowych kilogramów, a także na stałe zmienić nieprawidłowe nawyki żywieniowe. Staram się uświadamiać wszystkim pacjentom, że właściwie zbilansowana dieta jest w stanie poprawić zdrowie oraz samopoczucie. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje, regularnie uczęszczając na liczne kursy, szkolenia oraz konferencje.

Jako profesjonalny i dobry dietetyk w Poznaniu, dokładam wszelkich starań, by wszystkie oferowane usługi były świadczone na najwyższym poziomie. Poza poszerzaniem umiejętności oraz wiedzy, stawiam na najnowsze metody i rewolucyjne osiągnięcia z zakresu dietetyki, proponując pacjentom badania z użyciem wysokiej klasy sprzętu medycznego, takiego jak InBody Biospace, US BioTek, Camridge Diagnostics.”

 

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu – www.dietetyk-med.pl

 

 

Opinie naszych klientek

„Jak najbardziej 5 gwiazdek, profesjonalna miła obsługa, na pewno nie raz tam wrócę”

Aga KS

„Korzystam z depilacji laserowej i jestem baaaardzo zadowolona. Przemiła i profesjonalna obsługa, serdecznie polecam ! Na pewno w przyszłości skorzystam również z innych zabiegów właśnie w tym salonie”

Marta Forysiak

Profesjonalny salon, bardzo miłe panie, elastyczne godziny zabiegów. Czyściutko, cieplutko i pachnąco. Serdecznie polecam.

Joanna Winkler

„Przemiła obsługa i świetne zabiegi. Na pewno do Was wrócę. Polecam”

Alicja S.

„Polecam z całej siły CoolTech w Sylvetce! Minęło 1,5 miesiąca od zabiegu ( bryczesy) a ja mam 5/6 cm mniej w każdym udzie! Niesamowite! A to chyba nie koniec. Obsługa jest bardzo kompetentna i sympatyczna, a miejsce bardzo przyjemne. Dziękuję bardzo Sylvetce Atelier i pozdrawiam”

Emilia Szamotuła