+ 48 534 433 507
info@sylvetka.pl

Podologia

Z NAMI TWOJE STOPY POPROWADZĄ CIĘ PRZEZ CAŁE ŻYCIE

.

Podologia to  nowa dziedzina medycyny, zajmująca się diagnozowaniem oraz leczeniem deformacji i defektów w obrębie kończyny dolnej. Podologia to nie tylko zabiegi upiększające nasze stopy, ale przede wszystkim rozpoznawanie, leczenie oraz zapobieganie chorobom w obrębie stopy, stawu skokowego jaki i pomoc w ustawieniu prawidłowej postawy ciała.

Rozwój podologii w Polsce jest bardzo szybkim procesem, z miesiąca na miesiąc przybywa coraz więcej możliwości w leczeniu oraz zapobieganiu danych problemów. Szeroki zakres zabiegów podologicznych sprawia, że podolog musi posiadać wiedzę z zakresu m.in. anatomii, biomechaniki, diabetologii, dermatologii i wielu innych specjalizacji medycznych.

Z zabiegów podologicznych mogą korzystać nie tylko osoby chcące, aby ich stopy wyglądały pięknie przez cały rok, ale zwłaszcza osoby dotknięte chorobami skóry stopy, chorobami przemiany materii – cukrzyca, pacjenci z nieprawidłowym ustawieniem stóp i deformacji palców (haluksy, palce młotkowate), a także z dolegliwościami takimi jak modzele, nagniotki (pot. odciski), brodawki (pot. kurzajki), oraz grzybica płytki paznokciowej i rozpadliny.

Podolog doradza, udziela wskazówek , nakierowuje na stosowanie odpowiednich środków farmaceutycznych jaki i pielęgnacyjnych. Najważniejszym naszym celem w podologii jest chęć pomocy oraz uświadamianie, że stopy są jedną z ważniejszych części naszego ciała.

Zabiegi podologiczne wykonywane w naszym atelier:

Usuwanie nagniotków,modzeli,brodawek

Pomoc w problemach ze stopami

1.Fachowe skracanie płytki paznokciowej

2.Zabiegi na paznokciach wkręcających, wrastających, grzybiczych oraz zgrubiałych

3.Usuwanie hiperkeratoz

4.Usuwanie modzeli, nagniotków, brodawek,

5. Leczenie pękających pięt

6.Rekonstrukcja płytki paznokciowej

7.Masaż stóp

8.Pobieranie materiału do badań mykologicznych oraz bakteriologicznych

9. Pedicure leczniczy i kosmetyczny

.

Zabiegi wykonywane są przez certyfikowaną podolog Sarę Piasecką

Specjalista d/s podologii, kosmetolog, trycholog, ukończyła studia I stopnia w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Kontynuuje naukę na poziomie mgr podologii w Górnośląskiej Szkole Handlowej w Katowicach. Ambitna, zaradna i pełna optymizmu; pasjonatka pracy ze stopami – uczestnik konferencji i audytów podologicznych. Intensywnie praktykuje w Poradni Stopy Cukrzycowej w szpitalu im. Franciszka Raszei w Poznaniu. Certyfikowany trycholog. Interesuje się nowoczesnymi metodami odmładzania skóry oraz wizażem. W czasie wolnym lubi przeczytać dobry kryminał, a dla zdrowia i figury chętnie spędza czas na pływalni.

 

 

Zabieg

cena

Pedicure podstawowy

110zł

Pedicure podstawowy +malowanie lakierami hybrydowymi

150zł

Wycięcie wrastającego paznokcia

50-70 zł

Oczyszczenie zmiany chorobowej paznokcia

40zł

Obcięcie + oszlifowanie paznokcia objętego zmianą chorobową

50zł

Rekonstrukcja płytki paznokciowej

40-60zł

Pedicure podstawowy + rekonstrukcja paznokcia

135zł

Usunięcie brodawki

60zł

Usuwanie modzeli i nagniotków

50zł

Podstawowy pedicure + usunięcie modzeli

130zł

Klamra B/S Quick

1/60zł 2/95zł

Pedicure podstawowy + klamra 1 szt.

160zł

Klamra OnlyClip

65zł

Podstawowy pedicure + klamra

160zł

Pobranie materiału mikrobiol.

110zł

Pedicure + pobranie materiału mikrobiol.

170zł

Rozpadliny

80zł

Stopa cukrzycowa

90zł

Zmiana opatrunku

20-50zł

Tamponada na wrastający paznokieć

10zł

Opinie naszych klientek

„Jak najbardziej 5 gwiazdek, profesjonalna miła obsługa, na pewno nie raz tam wrócę”

Aga KS

„Korzystam z depilacji laserowej i jestem baaaardzo zadowolona. Przemiła i profesjonalna obsługa, serdecznie polecam ! Na pewno w przyszłości skorzystam również z innych zabiegów właśnie w tym salonie”

Marta Forysiak

Profesjonalny salon, bardzo miłe panie, elastyczne godziny zabiegów. Czyściutko, cieplutko i pachnąco. Serdecznie polecam.

Joanna Winkler

„Przemiła obsługa i świetne zabiegi. Na pewno do Was wrócę. Polecam”

Alicja S.

„Polecam z całej siły CoolTech w Sylvetce! Minęło 1,5 miesiąca od zabiegu ( bryczesy) a ja mam 5/6 cm mniej w każdym udzie! Niesamowite! A to chyba nie koniec. Obsługa jest bardzo kompetentna i sympatyczna, a miejsce bardzo przyjemne. Dziękuję bardzo Sylvetce Atelier i pozdrawiam”

Emilia Szamotuła