+ 48 534 433 507
info@sylvetka.pl

EISZELLE siła zamrożonych komórek

Siła zamrożonych komórek macierzystych

Firma Klapp wychodząc na przeciw wielu potrzebom skóry proponuje terapię EISZELLE – efekt wieloletnich badań nad technologią pozyskiwania świeżych komórek i możliwością wykorzystania ich w profilaktyce starzenia się skóry.

Innowacyjny zabieg anti-aging oparty jest na unikalnej formule składników, z których główną grupę stanowią świeże komórki pozyskiwane z różnego rodzaju tkanek specjalnej rasy owiec: skóry, tkanki łącznej, grasicy, łożyska. Składnikami wspierającymi świeże komórki są kolagen, witamina C i chlorek wapnia.

Zabiegi EISZELLE dają wyjątkowe rezultaty również w przypadku takich problemów skórnych jak łuszczyca, trądzik, egzema, reakcje alergiczne.

Linia EISZELLE oprócz zabiegu podstawowego daje możliwość wykonania sześciu różnych terapii dobranych do określonego typu cery i jej potrzeb,  m.in. dla skór suchych, wymagających regeneracji, trądzikowych, wrażliwych  czy uszkodzonych działaniem promieni UV.

 

Efekty zabiegu:

  • pobudzenie procesów naprawczych skóry
  • odnowa strukturalna skóry
  • napięcie konturów twarzy
  • spłycenie zmarszczek i bruzd
  • detoksykacja i nawilżenie
  • złagodzenie stanów zapalnych
  • przywrócenie równowagi biologicznej skóry

Cennik zabiegów

Zabieg Obszar 1 zabieg
Eiszelle wybrany 590 zł

Opinie naszych klientek

„Jak najbardziej 5 gwiazdek, profesjonalna miła obsługa, na pewno nie raz tam wrócę”

Aga KS

„Korzystam z depilacji laserowej i jestem baaaardzo zadowolona. Przemiła i profesjonalna obsługa, serdecznie polecam ! Na pewno w przyszłości skorzystam również z innych zabiegów właśnie w tym salonie”

Marta Forysiak

Profesjonalny salon, bardzo miłe panie, elastyczne godziny zabiegów. Czyściutko, cieplutko i pachnąco. Serdecznie polecam.

Joanna Winkler

„Przemiła obsługa i świetne zabiegi. Na pewno do Was wrócę. Polecam”

Alicja S.

„Polecam z całej siły CoolTech w Sylvetce! Minęło 1,5 miesiąca od zabiegu ( bryczesy) a ja mam 5/6 cm mniej w każdym udzie! Niesamowite! A to chyba nie koniec. Obsługa jest bardzo kompetentna i sympatyczna, a miejsce bardzo przyjemne. Dziękuję bardzo Sylvetce Atelier i pozdrawiam”

Emilia Szamotuła