+ 48 534 433 507
info@sylvetka.pl

ONDA DEKA – wyszczuplenie z coolwaves

PREMIERA W POLSCE

NAJNOWSZA ŚWIATOWA TECHONOLOGIA

ONDA DEKA

 

ONDA to światowy HIT w usuwaniu tkanki tłuszczowej, ujędrnianiu skóry, redukcji cellulitu i modelowaniu sylwetki.

Urządzenie to wykorzystuje technologie mikrofal Coolwaves -fal elektromagnetycznych o wysokich częstotliwościach 2.45GHz służących do modelowania sylwetki. Zabieg jest niezwykle skuteczny w usuwaniu tkanki tłuszczowej zlokalizowanej miejscowo, jego siła ma również dobroczynny wpływ na redukcję cellulitu oraz ujędrnianie skóry.

W przypadku zabiegu ONDA DEKA fale Colwaves przenikają przez skórę właściwą i całą energię skupiają w podskórnej warstwie tłuszczowej. Dzięki zastosowaniu dwóch głowic ONDA może działać również jako zabieg silnie ujędrniający oraz redukujący cellulit.  Zabieg jest komfortowy, bez rekonwalescencji oraz przynosi rewelacyjne efekty zabiegowe.

 

SPEKTAKULARNE DZIAŁANIE NA CELLULIT

Dzięki zastosowaniu specjalnych głowic nadchodzi rewolucja z niechcianym cellulitem. Mikrofale idealnie działają zarówno na płytką oraz głęboką „skórkę pomarańczową”, a rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

 

REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Coolwaves zastosowane w urządzeniu działają głęboko i bardzo precyzyjnie na komórki tłuszczowe, co prowadzi do ich rozbicia, a następnie usunięcia z organizmu.

 

UJĘDRNIANIE SKÓRY

Mikrofale w całkowicie bezpieczny sposób wywołują skurcz włókien kolagenowych i tym samym stymulują produkcję nowego kolagenu, który jest odpowiedzialny za piękny, młody wygląd oraz ujędrnienie.

 

ONDA DEKA  to jedyna taka technologia na świecie – stanowi przełom w modelowaniu i kształtowaniu sylwetki, a jej siła działania  sprawia, że efekty zabiegowe są szybkie i spektakularne.

 

Zalecenia przed zabiegiem:

/ zaleca się wstrzymanie stosowania kremów nawilżających i zmiękczających w obszarze poddanym zabiegowi przez minimum tydzień przed zabiegiem, w ten sposób unikniemy większego wchłaniania Colvawes w zewnętrznych warstwach skóry

/ klient powinien pić minimum 2l wody dziennie conajmnije 2 dni przed zabiegiem i dzień po, aby ułatwić drenaż płynów śródmiąższowych

/ brak rekonwalescencji po zabiegu

/ seria zabiegowa to 3-4 zabiegi w odstępach 15 -21 dni

 

Cennik zabiegów

 

PROMOCYJNA CENA -40% od pierwszego zabiegu 

Obszar 1 zabieg 4 zabiegi
Brzuch 1500zł 900zł 6000zł 3600zł
Brzuch + boczki 1800zł 1080zł 7200zł  4320zł
Uda (tył lub przód lub wewnętrzna strona lub bryczesy) 1500zł 900zł 6000zł 3600zł
Ramiona 1300zł 780zł 5200zł 3120zł
Kolana 1300zł 780zł 5200zł 3120zł

Opinie naszych klientek

„Jak najbardziej 5 gwiazdek, profesjonalna miła obsługa, na pewno nie raz tam wrócę”

Aga KS

„Korzystam z depilacji laserowej i jestem baaaardzo zadowolona. Przemiła i profesjonalna obsługa, serdecznie polecam ! Na pewno w przyszłości skorzystam również z innych zabiegów właśnie w tym salonie”

Marta Forysiak

Profesjonalny salon, bardzo miłe panie, elastyczne godziny zabiegów. Czyściutko, cieplutko i pachnąco. Serdecznie polecam.

Joanna Winkler

„Przemiła obsługa i świetne zabiegi. Na pewno do Was wrócę. Polecam”

Alicja S.

„Polecam z całej siły CoolTech w Sylvetce! Minęło 1,5 miesiąca od zabiegu ( bryczesy) a ja mam 5/6 cm mniej w każdym udzie! Niesamowite! A to chyba nie koniec. Obsługa jest bardzo kompetentna i sympatyczna, a miejsce bardzo przyjemne. Dziękuję bardzo Sylvetce Atelier i pozdrawiam”

Emilia Szamotuła