+ 48 534 433 507
info@sylvetka.pl

Trychologia- badanie włosów i skóry głowy

Trychologia- badanie skóry głowy i włosów w celu zdiagnozowania i leczenia problemów oraz ustalenia prawidłowej pielęgnacji prowadzącej do poprawy i rewitalizacji włosów i skóry głowy.

 

Na pierwszej wizycie trycholog przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem w celu poznania problemu, wykonuje badanie podczas, którego zostanie przeprowadzona analiza skóry głowy pod mikroskopem -TRICHOSKOPIA oraz ocena mieszków włosowych oraz fazy,w której się znajdują – TRICHOGRAM. Po pełnej analizie zostanie postawiona diagnoza oraz zalecenia do stosowania przez pacjenta.

W naszym atelier zajmujemy się diagnozowaniem pacjentów z problemami nadmiernego wypadania włosów, łuszczycy, łojotokiem, łojotokowego zapalenia skóry głowy oraz łupieżem.

Naszym pacjentom oferujemy zabiegi poprawiające stan włosów i skóry głowy prowadzone przez wykształcony personel, takie jak: karboksyterapie, mezoterapie igłową, infuzję tlenową, ampułki na różne  problemy skóry i włosów wprowadzane za pomocą światła.

Współpracujemy z pierwszą polską firmą, która stworzyła kosmetyki trychologiczne BANDI. Posiadamy również w ofercie kosmetyki trychologiczne firm DSD de Luxe, Nubea, Rebitalia, HairFax.

PAMIĘTAJ!

Tylko szybka reakcja pacjenta, odpowiednia diagnoza trychologa i prawidłowa pielęgnacja jest gwarancją zdrowej skóry głowy i włosów. W przypadku kiedy niezbędne są badania hormonalne Pacjentów, kierujemy  do odpowiednich specjalistów z dziedziny medycyny. Dzięki tak rozbudowanej współpracy i wspólnemu diagnozowaniu można wyeliminować zdecydowaną większość problemów związanych z wypadaniem włosów i wrócić do stanu sprzed choroby.

UMÓW WIZYTĘ U NASZEGO TRYCHOLOGA  534 433 507

Cennik zabiegów

1 Wizyta 80zł
Wizyta kontrolna 50zł
Zabiegi obszar 1 zabieg seria 4 zabiegów
Mezoterapia igłowa Dermaheal skóra głowy 350zł 1200zł
Terapia peptydowa DR. Cyj skóra głowy 480zł 1800zł
Karboksyterapia skóra głowy 220zł 700zł

Opinie naszych klientek

„Jak najbardziej 5 gwiazdek, profesjonalna miła obsługa, na pewno nie raz tam wrócę”

Aga KS

„Korzystam z depilacji laserowej i jestem baaaardzo zadowolona. Przemiła i profesjonalna obsługa, serdecznie polecam ! Na pewno w przyszłości skorzystam również z innych zabiegów właśnie w tym salonie”

Marta Forysiak

Profesjonalny salon, bardzo miłe panie, elastyczne godziny zabiegów. Czyściutko, cieplutko i pachnąco. Serdecznie polecam.

Joanna Winkler

„Przemiła obsługa i świetne zabiegi. Na pewno do Was wrócę. Polecam”

Alicja S.

„Polecam z całej siły CoolTech w Sylvetce! Minęło 1,5 miesiąca od zabiegu ( bryczesy) a ja mam 5/6 cm mniej w każdym udzie! Niesamowite! A to chyba nie koniec. Obsługa jest bardzo kompetentna i sympatyczna, a miejsce bardzo przyjemne. Dziękuję bardzo Sylvetce Atelier i pozdrawiam”

Emilia Szamotuła